29.05.2023
Новини

У Тернополі біля дитсадочка утворюється провалля. Чому міська рада роками наражає дітей на небезпеку

У Тернополі на вулиці Горбачевського біля дитсадочка №25 утворюється провалля. Про це редакцію “Терміново” повідомили наші читачі.

Дорога на вулиці Горбачевського у жахливому стані. Через це щодня на небезпеку наражаються дітки та дорослі, які йдуть у дитсадок. Цей дошкільний навчальний заклад відвідують багато маленьких мешканців Нового Світу та центру Тернополя.

“Там провалля 60-70 сантиментів. Діти чи дорослі, які йдуть в садок, можуть травмуватися дорогою”, – каже Костянтин, який звернувся до редакції.

“Скільки пам’ятаю цю дорогу до садочка – завжди була в глибоких ямах. Близько 10 років ніхто їх не ремонтує. Троє моїх діток ходили в 25-ий садочок, і під’їзд до нього просто жахливий. Буває, їдеш і черкаєш дном свого автомобіля. А діти весь час шпортаються тут і робивають собі коліна і лікті”, – коментує ситуацію Ірина, мама одного з вихованців цього дитсадка.

Як видно на фото, глибина ями сягає до 70 см, ширина – понад метр. Її підмиває дощем, вода тече під асфальт. 

Жителі Тернополя уже неодноразово просили зробити хоча б ямковий ремонт цієї дороги. Вони зареєстрували електронну петицію, яка набрала необхідну кількість голосів, проте міська рада роками відмовчується.

У відповідь на петицію міський голова Тернополя Сергій Надал у 2021 році повідомив, що ТМР замовила виготовлення проектно-кошторисної документації на цю ділянку дороги. “При наявності фінансування роботи будуть виконані”, – йдеться у відповіді.

Читайте також: В “Автомайдані” показали жахливу дорогу біля дитсадка №25. Відео

Проте  на сайті Прозорро такої інформації ми не знайшли. З цього випливає, що фінансування на ремонт Тернопільська міська рада не знайшла. Зате знайшла фінансування на ремонти дворів багатоквартирних будинків, ремонт скейтпарку у “Сопільче”, будівництво рекреаційної зони на “Дальньому пляжі” за 43 мільйони гривень.

“Невже здоров’я маленьких тернополян не важливіше, ніж дороговартісні будівництва, які не дуже-то і потрібні в час війни?”, – запитують наші читачі.

Вулиця Горбачевського

Схожі пости

Вирок у справі вбивства активіста Ващенка уже оскаржують

Сьогодні у Тернополі очікується засилля озброєних правоохоронців

Біля Тернополя потяг переїхав чоловіка

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів