13.04.2024
Новини

Помер колишній керівник пожежно-рятувальної служби Борщівщини

Ще одна втрата у колі рятувальників Тернопільщини.  Сьогодні, 29 березня, відійшов у вічність ветеран пожежно-рятувальної служби полковник служби цивільного захисту у відставці Волощук Олег Вікторович, колишній заступник начальника центру з питань збору, обробки інформації та підготовки даних оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Тернопільській області. Його серце перестало битися на 55-му році життя, – повідомляють у ДСНСУ Тернопільщини.

Читайте також: На Кременеччині помер командир відділення пожежної частини

“25 років Олег Вікторович віддав Службі порятунку. Працював на різних посадах середнього та старшого начальницького складу, багато років керував пожежно-рятувальною службою Борщівщини, очолював штаб пожежегасіння та оперативно-диспетчерську службу оперативно-координаційного центру УМНС України в Тернопільській області… Неодноразово брав участь у гасінні складних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проявляючи рішучість та самовідданість. Досвідчений фахівець, справжній рятувальник, відданий товариш… Життєвий шлях Олега Вікторовича є прикладом людської гідності та добропорядності.

Колектив Головного управління ДСНС України у Тернопільській області схиляє голови в скорботі та висловлює щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Координатор прощальних заходів: Волощук Віталій Олегович, тел. 097 712 31 77”, – зазначають у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів