У селі Малашівці, що поруч з Тернополем, створили модульне містечко для проживання людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
“Туди провели воду, світло, каналізацію та закупили генератори. Дякуємо нашим чеським партнерам за допомогу у виготовленні та доставці будиночків”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: 22-річна переселенка з Херсонщини планує відкрити власну справу на Тернопільщині