28.01.2023
Новини

Він вже з батьком…..Син колишнього мера Тернополя загинув на війні

На війні загинув Михайло Левків, син колишнього міського голови Тернополя Богдана Левківа. Страшну звістку повідомив у Фейсбуці Сергій Надал, а також його побратим Михайло Іваненко.

“Він завжди був на передовій допомоги людям, а після повномасштабного вторгнення із зброєю в руках боронив рідну землю”, – зазначив очільник міста.

“Сьогодні в першій половині дня на Сході України загинув Михайло Левків. Співчуття рідним та близьким! Спочивай з Богом Друже!”, – йдеться у повідомленні Михайла Іваненка.

Михайло Левків працював у міській раді, в управлінні соціальної політики. З початком війни він відразу пішов на захист України.

“Гірко, сумно, важко! Багато років приятелювали, допомагали один одному. Ніколи, Михайло не відмовляв – завжди вислухає та дасть добру пораду.
…спочивай з Богом, любий друже!”, – згадує Михайло Жмурко.

“Спочивай з Богом, дорогий Михайлику! Щирі співчуття мамі і родині”, – пише Надія Бабій.

“Вічна память нашому славному Герою!Це важка втрата для нашого колективу!Спочивай з Богом!Нехай Земля буде пухом! Велике співчуття рідним!”, – пише колега Михайла Таня Пилипчук.

Редакція “Терміново” висловлює співчуття матері, брату Анатолію, побратимам, друзям, які втратили рідну людину. Вічна Вам шана та пам’ять, Михайле Левків.

Схожі пости

19 км об’їзної Теребовлі відремонтують вже найближчим часом – Кубраков

У парку Шевченка буде кілька містків через річку Рудку після капремонту колектора

Медзаклади Тернопільщини очолять нові старі керівники

Перейти до панелі інструментів