06.12.2022
Новини

Завтра у Тернополі виступить гурт “PROBASS&HARDI” – автори треку “Доброго вечора, ми з України”

“PROBASS & HARDI”, український гурт, який найбільш відомий за треком “Доброго вечора, ми з України”, завтра приїде у Тернопіль з благодійним концертом. 

Менеджер гурту Максим Марко розповідає, що концерт вони організовують власними силами. Вартість входу – будь-яка сума на ЗСУ.

“Подія відбудеться у рамках туру “УНІВЕРАМИ УКРАЇНИ” в актовому залі педагогічного Університету. Вхід – будь яка сума донату. Запрошуємо всіх студентів та містян, не тільки з педагогічного”, – йдеться у повідомленні.

15 листопада у рамках благодійного туру Універами України, відбудеться концерт гурту “PROBASS ∆ HARDI”, в “Тернопільскому Педагогічному Університеті”, авторів треків “Доброго Вечора Ми з України”, “Козаки Йдуть”, “До Бою”, що зібрали десятки мільйонів переглядів та надихнули сотні тисяч людей на створення тік-токів.

Перший такий виступ відбувся нещодавно у спортзалі полтавської політехніки, разом вдалось зібрати 50.000 гривень! Цей виступ викликав резонанс у студентській спільноті, інші вузи почали запрошувати гурт виступити до себе. Роботи дуже багато, допомога потрібна зараз!

Схожі пости

ЦВК роз’яснила як правильно заповнювати виборчий бюлетень на місцевих виборах 2020 (відео)

На Тернопільщині зник 19-річний хлопець

У Шумській громаді скасували важливий ювілейний захід

Перейти до панелі інструментів