21.05.2024
Новини

4 роки в’язниці отримав начальник сектору патрульної поліції на Тернопільщині

4 роки в’язниці отримав поліцейський, який умисно вносив неправдиві дані до інформаційної підсистеми Нацполіції. Упродовж двох років він допомагав порушникам уникнути відповідальності. І тепер сам поплатиться за це, – повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

“Колишнього начальника сектору реагування патрульної поліції одного з відділень поліції  обвинувачують у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованій системі (ч. 1, 3 ст. 362 КК України).

Прокурор довів у суді, що правоохоронець упродовж 2018-2019 років умисно вносив до Інформаційної підсистеми Нацполіції «Адміністративна практика» відомості про закриття судом справ про адміністративне правопорушення у зв’язку із закінченням строків на момент розгляду. Насправді такі судові рішення у адміністративних справах за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) не виносились. 7 осіб, стосовно яких складено адміністративні протоколи про керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, змогли уникнути покарання.

Тернопільський міськрайонний суд визнав вказану особу винною за інкримінованою статтею та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів