02.02.2023
Новини Оперативно

За добу на Тернопільщині у пожежах загинули двоє людей

Лише за одну добу на Тернопільщині у пожежах загинули двоє людей. Про це повідомляють в ГУ ДСНСУ Тернопільщини. Надзвичайні події сталися в житлових будинках, в селах с. Вовківці Великодедеркальської та Молотків Лановецької територіальних громад Кременецького району. В обох випадках на місцях подій виявлені тіла власників помешкань, громадян 80-ти та 72-ох років.

У с. Вовківці пожежа самоліквідувалася до прибуття місцевої пожежної команди с. Великі Дедеркали. Причина її виникнення та матеріальні збитки встановлюються. А в с. Молотків ймовірна причина виникнення пожежі – необережність під час куріння. Пожежно-рятувальні підрозділи для гасіння даної пожежі не викликались.

У ДСНС нагадують, що взимку зростає кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й до загибелі людей. Спочатку року на території області, виникло 99 пожеж, внаслідок, яких загинули дев’ять людей. Причини різні.

Зазвичай до виникнення пожеж у помешканнях призводить нехтування елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки: паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі, порушення пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних приладів тощо.

Схожі пости

Захисників Маріуполя обміняють найближчим часом, – начальник розвідки

Redaktsia

На Тернопільщині судитимуть одеських рекетирів

Які партії орієнтовані на ЄС і НАТО, а які схиляються до позаблоковості України. Аналіз програм

Перейти до панелі інструментів