20.05.2022
Новини Оперативно

За добу на Тернопільщині у пожежах загинули двоє людей

Лише за одну добу на Тернопільщині у пожежах загинули двоє людей. Про це повідомляють в ГУ ДСНСУ Тернопільщини. Надзвичайні події сталися в житлових будинках, в селах с. Вовківці Великодедеркальської та Молотків Лановецької територіальних громад Кременецького району. В обох випадках на місцях подій виявлені тіла власників помешкань, громадян 80-ти та 72-ох років.

У с. Вовківці пожежа самоліквідувалася до прибуття місцевої пожежної команди с. Великі Дедеркали. Причина її виникнення та матеріальні збитки встановлюються. А в с. Молотків ймовірна причина виникнення пожежі – необережність під час куріння. Пожежно-рятувальні підрозділи для гасіння даної пожежі не викликались.

У ДСНС нагадують, що взимку зростає кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й до загибелі людей. Спочатку року на території області, виникло 99 пожеж, внаслідок, яких загинули дев’ять людей. Причини різні.

Зазвичай до виникнення пожеж у помешканнях призводить нехтування елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки: паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі, порушення пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних приладів тощо.

Схожі пости

У мерії попереджають про планові дії, які можуть стривожити тернополян

За добу від ковіду на Тернопільщині видужало 219 осіб

АТОвець через суд довів своє право на 130 тисяч допомоги від держави

Перейти до панелі інструментів