29.11.2021
Новини Оперативно

Жінка кілька тижнів жила з померлими мамою та сестрою

Жахлива і трагічна ситуація, що трапилася учора на одній з вулиць Тернополя, шокує. Складно повірити, що таке можливо. В одному хз помешкань багатоквартирного будинку рятувальники та поліція знайшли тіла двох жінок. Померти вони могли ще місяць тому, – пише 0352.ua з посиланням на слова сусідів та очевидців. 

Кілька днів підряд сусіди потерпали через неприємний запах невідомого походження. Коли той став нестерпним, люди звернулися до правоохоронців, а ті з’ясували жахливий факт.

В одній з квартир мешкала жінка приблизно 78-80 років із двома доньками. Після того, як 29 жовтня рятувальники виламали двері, то виявили у приміщенні мертвими матір та одну із її доньок. Іншій померлій було 50 років.

Друга донька пересувалася по квартирі на колінах у незрозумілому психічному стані. Їжі в квартирі вже не було.

За словами очевидців, тіла померлих розклалися настільки, що ймовірно перебували у помешканні вже не менше місяця. У дверях були виявлені незрушені з місця платіжки про суму, які слід сплатити за комунальні послуги, відповідна служба залишила їх 10 днів тому. Отже, щонайменше, з того часу ніхто не покидав квартиру.

 

Схожі пости

“Як мінімум, до 12 травня”: Ляшко анонсував продовження карантину

Донька шукає матір з розладами пам’яті, яка поїхала в Тернопіль і пропала

У Тернополі зупинили водія, який проїхав півкраїни без посвідчення та під наркотиками

Перейти до панелі інструментів