05.12.2021
Новини Оперативно

У Тернополі судитимуть лікаря через смерть немовля

На Тернопільщині судитимуть лікаря-акушера, ймовірно, з вини якого померла новонароджена дитина. Трагедія сталася три роки тому. Батьки малюка переконані, що у смерті дитини винні медики, які не надали належної допомоги породіллі.  Про це повідомляють в пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури. 

Якщо провину медика доведуть, йому загрожує до трьох років в’язниці.

“Повідомлено про підозру лікарю медичного закладу, який неналежно виконував свої професійні обов’язки й через неправильно встановлений ним діагноз та дії при пологах спричинено непоправну шкоду життю і здоров’ю немовляти (ч. 2 ст. 140 КК України).

Для з’ясування усіх обставин смерті немовляти слідчими та прокурорами допитано медичних працівників, вилучено та вивчено меддокументацію, отримано висновки ряду експертиз й достовірно встановлено, що лікар-акушер, приймаючи пологи у жительки області, недооцінив усі ризики вагітності й пологів, запізно ухвалив рішення про оперативне втручання.

Внаслідок таких непрофесійних дій медика під час пологів завдано непоправної шкоди здоров’ю дитини й через декілька днів після народження вона померла у лікарні. Триває слідство, що здійснюють слідчі СУ ГУНП під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури”, зазначають у повідомленні.

Схожі пости

На Львівській трасі перекинулась фура, перегородивши дорогу

Redaktsia

Судитимуть водія, який скоїв смертельну ДТП і понад 4 роки переховувався від слідства

Рукавички біля терміналів і дистанція 1 метр: як минає перший робочий тиждень Тернополя в карантині

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів