16.06.2021
Здоров’я Новини

Тернопільські лікарні заповнені хворими з ковідом на 30%

На черговому засіданні оперативного штабу медики проінформували про заповненість лікарняних закладів Тернополя, що приймають хворих на COVID-19. Так, на даний час у міських лікарнях розгорнуто 461 ліжко для пацієнтів з коронавірусною інфекцією, в тому числі 66 для лікування дітей. Загальна завантаженість ліжок становить близько 30%. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

В закладах охорони здоров’я міста лікуються 144 пацієнти, 134 з них з підтвердженим діагнозом COVID-19. Серед хворих – 127 жителів громади і 17- області.

  • У КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» перебуває 44 пацієнти, 25 з них – на кисневій підтримці через маску, 15 – на кисневому концентраторі;
  • У КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» – 51 пацієнт, 18 з них – на кисневій підтримці через маску, 30 – на кисневому концентраторі, 3 пацієнти підключені до апарату ШВЛ;
  • У КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня №3» – 38 хворих, 17 з них- на кисневому концентраторі, 14 хворих – на кисневій підтримці через маску, 2 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ, 1 людина перебуває у лікарні з підозрою на коронавірус.
  • У КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» – 11 пацієнтів, 2 з них перебувають на кисневій підтримці через маску.Читайте також: “Мінусуємо в прирості захворювань”: ситуація з ковідом на Тернопільщині різко покращала, але чекають на наслідки травневих свят.

    На амбулаторному лікуванні знаходиться 2416 хворих, на самоізоляція 664 особи. Одужало за весь період 16 069 жителів громади, за останню добу – 95 осіб.

Всього по громаді зареєстровано 287 летальних випадків від початку пандемії, за останню добу – 2 нових випадки летальності.

Вакциновано проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 6078 осіб.

Читайте також: “Ще 1-3 дні – і ліжка будуть заповнені”: у лікарнях Тернопільщини невдовзі може забракнути місць.

Схожі пости

Тернополян запрошують безкоштовно покататися на тюбах і встановити рекорд (відео)

Посол Польщі в останній момент скасував свій візит до Тернополя через нову назву стадіону

Дощ та мокрий сніг: коли на Тернопільщині чекати потепління