02.10.2023
Місто Новини

Які обмеження чекають на тернополян з понеділка через “помаранчеву” зону

У “помаранчеву” зону переходить Тернопіль з понеділка, 21 вересня. Які обмеження чекають тернополян?

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб. Одна особа на 10 кв. метрів площі будівлі.
  • Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, окрім готелів.
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.
  • Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
  • Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв. м приміщення.
  • Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.
  • Нагадаємо, нове епідемічне зонування визначила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 18 вересня. Разом з Тернополем до “помаранчевої” зони увійшли міста Кременець та Чортків, Бережанський, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Монастириський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Чортківський та Шумський райони Тернопільської області. До “червоної” зони потрапили місто Бережани, Заліщицький, Збаразький та Тернопільський райони Тернопільської області.

 

Схожі пости

Найкращі мотоблоки в Україні: рейтинг виробників

Redaktsia

У Копичинцях врятували жінку, яка впала в яму

Різдвяне диво: двоє хлопчиків-сиріт отримали нову сім’ю на Тернопільщині

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів