26.10.2021
Новини

“Все його життя – це підкорення вершин”: вчитель з Тернопільщини раптово помер в Карпатах

Вчитель зі Збаража Ігор Попович помер під час туристичного походу в Карпатах. Про непоправну втрату повідомляє Збаразька школа №2 ім. І. Франка на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

“Сьогодні у нашій шкільній родині глибокий сум та тривога у зв’язку із непоправною втратою прекрасного вчителя, наставника, чудового колеги, друга – Ігоря Зеновійовича Поповича.
Він був світлою та чуйною людиною, ентузіастом, здатним надихати своїх учнів на високі звершення та перемоги. Ігор Зеновійович був професіоналом, залюбленим у спорт та туризм. Усе його життя – це рух уперед та підкорення вершин: до останнього подиху, до останнього удару серця, до останньої миті…Весь педагогічний колектив висловлює щире співчуття рідним померлого в цей скорботний час. А Господь нехай прийме душу Ігоря Зеновійовича у Царство Небесне. Вічна та світла пам’ять!!!, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, про смерть жителя Збаража в районі гори Клифа на Рахівщині  повідомило управління ДСНС Закарпатської області. 17 вересня о 18:48 до до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту погіршилось самопочуття у мешканця м. Збараж Тернопільської області. О 20:30 рятувальники знайшли туриста вже мертвим, медична допомога не надавалась, повідомляє управління ДСНС.

Колектив видання Терміново щиро співчуває рідним та близьким Ігоря Поповича з приводу непоправної втрати… Вічна йому пам’ять… 

Головне фото з Фейсбук-сторінки Збаразької школи №2 ім. І. Франка

Схожі пости

Скільки коштує хімчистка в домашніх умовах у Києві

У райлікарні Тернопільщини передадуть 840 спецкостюмів та 5 000 масок

Тернопільський центр екстреної медичної допомоги закупив маски утричі дорожче, ніж купують у районах

Перейти до панелі інструментів