27.10.2021
Новини

На Тернопільщині коронавірус забрав життя лікаря-анестезіолога

Про смерть медика від коронавірусу повідомив під час засідання обласного оперативного штабу 4 вересня начальник управління охорони здоров’я ОДА Володимир Богайчук. Відтак в області вже 81 жертва хвороби. 

– За 10 хвилин до початку наради мені зателефонували з Бучача. Помер наш лікар-анестезіолог 1956 року народження, – повідомив Богайчук.

Співчуття з приводу непоправної втрати висловлює Бучацька центральна лікарня на сторінці у Фейсбуці.

“На 64 році життя від важкої хвороби відійшов у вічність наш хороший колега, добрий друг, лікар анестезіолог Огородник Олександр Васильович. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й усього колективу Бучацької ЦРЛ, залишивши сльози та смуток. Полум’я болю обпікає душу від думки, що ніколи не буде поряд його з нами. Не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас. Нехай душа спочиває спокійно у Царстві Божому”, – йдеться у повідомленні.

 

Як проінформував начальник управління охороний здоров’я, в області 575 хворих на стаціонарному лікуванні, серед них: 80 – на кисневій масці, 73 – на кисневих концентраторах, 8 – на апараті ШВЛ

Загалом на Тернопільщині працює 4 госпіталі – це Тернопільська лікарня швидкої допомоги на 135 ліжок, Гусятинська райліканя на 75 ліжок, Чортківська – на 94 і Бережанська – на 80.

– Найбільше хворих у Чортківській, Гусятинській, Збаразькій і лікарні швидкої допомоги у Тернополі, – каже Володимир Богайчук. – Загалом всі 28 медзакладів області мають бути готові для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію.

Серед українських медиків щодня виявляють інфікованих коронавірусом. Зокрема, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 119 медпрацівників. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, пише health.24tv.ua.

Схожі пости

Що обіцяють виборцям Ігор Василів, Вадим Боярський та Богдан Іванусь (запис програми “Обирай.te”)

Прем’єр Денис Шмигаль оприлюднив стратегію виходу з карантину

“Записки писала одна і та ж людина”. Що нового у справі про замах на вбивство ректора Крисоватого

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів