14.07.2020
Новини

З 1 червня тернополянам стануть доступні потяги у рідному місті

Тернопільщина серед областей, в яких з 1 червня розпочнуть відновлення курсування приміських поїздів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик. 

– Укрзалізниця, як соціально відповідальна компанія та один з найбільших перевізників в державі, розуміє важливість відновлення приміського сполучення, — зазначив керівник компанії. – Наразі ми отримали дозвіл на запуск низки електричок у 10 областях. Тож з наступного тижня відновлять свої маршрути 214 приміських поїздів.

Станом на 28 травня Укрзалізниця отримала рішення про послаблення карантину з 1 червня від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаська, Житомирській, Хмельницький (у напрямку Жмеринка – Гречани та Хмельницькій – Волочиськ) областях.

Так, з 1 червня на філії “Донецька залізниця” почнуть курсувати 38 поїздів, “Львівська залізниця” – 20 поїздів, “Одеська залізниця”– 44 поїзди, “Південна залізниця” – 112 поїздів.

Також Іван Юрик закликав пасажирів дотримуватись усіх санітарних норм та серйозно ставитись до карантинних обмежень.

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

Фото: Вокзали України

Ваш коментар

Схожі пости

У пожежі на Збаражчині загинула жінка. Поліція встановлює всі обставини

За останні 10 років за кордон виїхали і там залишились 4 млн українців – Дубілет

Жінка пропонувала поліціянтам 600 доларів, щоб закрили очі на проституцію