26.09.2020
Новини

З 1 червня тернополянам стануть доступні потяги у рідному місті

Тернопільщина серед областей, в яких з 1 червня розпочнуть відновлення курсування приміських поїздів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик. 

– Укрзалізниця, як соціально відповідальна компанія та один з найбільших перевізників в державі, розуміє важливість відновлення приміського сполучення, — зазначив керівник компанії. – Наразі ми отримали дозвіл на запуск низки електричок у 10 областях. Тож з наступного тижня відновлять свої маршрути 214 приміських поїздів.

Станом на 28 травня Укрзалізниця отримала рішення про послаблення карантину з 1 червня від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаська, Житомирській, Хмельницький (у напрямку Жмеринка – Гречани та Хмельницькій – Волочиськ) областях.

Так, з 1 червня на філії “Донецька залізниця” почнуть курсувати 38 поїздів, “Львівська залізниця” – 20 поїздів, “Одеська залізниця”– 44 поїзди, “Південна залізниця” – 112 поїздів.

Також Іван Юрик закликав пасажирів дотримуватись усіх санітарних норм та серйозно ставитись до карантинних обмежень.

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

Фото: Вокзали України

Схожі пости

Як подаватимуть гарячу воду влітку. Графік зупинки тернопільських котелень

Чоловіка, який до смерті побив жителя Борщева, ув’язнили на 10 років

На мажоритарних округах Тернопільщини зареєстрували ще шістьох кандидатів