18.04.2021
Новини

Чай у потягах тепер подаватимуть лише у власні кружки пасажирів

У вагонах проводитимуть посилені дезинфекції, посилили і обробку постільної білизни під час прання. А пасажири мають бути у захисних масках та якомога менше ходити по вагонах. Ці та ще ряд правил, як кажуть в “Укрзалізниці”, відповідають рекомендаціям МОЗ.

Як повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”, поїзди поїдуть з 1 червня. Станом на зараз призначили 26 поїздів, продаж квитків на ще три – до Черкас, Шостки та Кропивницького відкриють сьогодні впродовж дня.

– Наразі у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде знаходитись не більше двох осіб, – розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. – Провідники будуть щогодини під час рейсу проводити прибирання: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. 

У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким зможуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Але до відновлення перевізного процесу в новому форматі мають підготуватися не лише залізничники, а й пасажири.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні одягнути захисну маску. Буде також проводитись температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Також збільшено періодичність прибирання та дезінфекції приміщень на залізничних вокзалах, де перебувають пасажири. Біля залізничних кас нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку нагадуватимуть правила перебування в приміщеннях вокзалів, а при вході на вокзали залізничники проводитимуть температурний скринінг усіх відвідувачів. 

Фото: Укрінформ

Схожі пости

Справа усього життя: більше 500-та гіпсових виробів пройшло через руки одного майстра (фото)

Наталя Павлусик

Австрія оголосила 2019 роком української культури

Тернополянам пропонують разом вирішити як виглядатиме новий міський парк на БАМі