14.08.2022
Новини

У Чорткові обікрали туристичну скриню. Міська рада шукає зловмисників і обіцяє винагороду

У ніч з 5 на 6 лютого троє невідомих розбили скло туристичної скрині, що розташована неподалік костелу, та викрали гроші. Це зафіксувала камера відеоспостереження Чортківської міської ради,  розміщена саме над скринею.

Через декілька хвилин після пограбування розбиту скриню помітив місцевий мешканець, котрий йшов на нічну зміну на роботу. Чоловік не розгубився, зібрав гроші, котрі грабіжники залишили на землі, а також те, що залишилось в скрині, після чого зателефонував міському голові та розповів про ситуацію. Всі зібрані кошти повернув до міської ради.

  • Чортківська міська рада надає відео з камер спостереження та просить мешканців міста допомогти впізнати та розшукати зловмисників, анонімність гарантуємо, – пишуть на сторінці Чортківської міської ради. –  Міський голова Чорткова Володимир Шматько обіцяє грошову винагороду в розмірі 10 тисяч гривень за допомогу у встановленні осіб грабіжників.

Скриню зламали вже вдруге. Першого разу її обікрали у ніч з 5 на 6 серпня. Завдяки камерам спостереження зловмисників вдалось знайти менш ніж за добу.

 

Схожі пости

В області зараз три спалахи коронавірусу, один із них – у Тернопільводоканалі

Ірина Небесна

Дитяче харчування Тернопільському медцентру постачатиме… будівельна структура

Свято наближається. Чи готові наші дороги до зими?

Перейти до панелі інструментів