15.06.2021
Новини Оперативно

У тернопільських тролейбусах змінюють обшивку сидінь

У тролейбусах поступово замінюють обшивку сидінь. Обновки з’явилися, зокрема, у машинах №159 і №162. На черзі – інші тролейбуси, повідомляє спільнота “Транспорт Тернополя” у соцмережі “Фейсбук”.

На фото борт №162 до заміни обшивки сидінь (фото Svitlana Korpan, 3 січня 2020) та після (фото адміністратора спільноти, 26 січня 2020)

Тернополяни неодноразово скаржилися на брудні та обдерті сидіння громадського транспорту.

“Перший раз за останні кілька місяців користуюся в Тернополі громадським транспортом… Сидіння на стільки брудні, що не хочеться на них сідати, при цьому тариф один з найвищих в Україні, зате розвішані новорічні прикраси і мера не перестають транслювати на екрані, – написав 5 січня у соцмережі “Фейсбук” громадський активіст  Олег Синовець.

Нагадаємо, у Тернопільській міськраді – кадрові зміни. Тут створили нове управління – транспортних мереж та зв’язку. Управління транспорту і зв’язку, яким багато років керував Ігор Мединський, у стані припинення. З 26 грудня тимчасово виконує обов’язки керівника управління Олег Вітрук, який до того був заступником Ігоря Мединського. Стажування на призначення його заступником проходить Антон Марчевський. Фото з керівниками нових відділів та управлінь міськради нещодавно опублікував міський голова Сергій Надал.
“Досвідчені керівники в команді з молодими фахівцями – це формула успіху і моя стратегія управління, – написав він. – Я впевнений, що незадовго ми побачимо результати їхньої роботи”.

 

Схожі пости

На Тернопільщині 256 педагогів досі не можуть знайти роботу

Правоохоронці розшукують мешканця Тернопільщини, який зник на Донбасі (фото)

16 тис. грн за порятунок сина: на Тернопільщині пенсіонерка повірила телефонним шахраям