31.05.2023
Новини Суди

Тернополянка подала на міськраду до суду через укус безпритульного пса та виграла

 

У Тернополі наприкінці січня 2019 року на вул. Текстильній безпритульний собака вкусив за ногу жінку. Та подала на міськраду до суду і відсудила 250 грн матеріальної шкоди та 2000 моральної. Щоправда, останньої  просила вп’ятеро більше.

Про це йдеться у рішенні Тернопільського міськрайонного суду від 21 листопада 2019 року. Як зазначено у ньому, інцидент трапився 28 січня в обідню пору. На її тілі залишились кров`янисті рани, синці. Після чого вона перебувала на стаціонарному лікуванні до 12 лютого.

В процесі лікування витратила 253,5 грн. Моральну шкоду, отриману у результаті укусу, дівчина оцінювала у 10 тис. грн.

До суду жінка загалом подала на міськраду. Але уже після відкриття провадження співвідповідачем стало і управління ЖКГ. І, якщо перша подавала відзив на позов, мовляв, нема доказів, що напав саме безпритульний пес, то друге – відзиву не давало.

Врешті, вислухавши сторони, вивчивши подані ними документи, суд вирішив, що позов тернополянки підлягає частковому задоволенню. Та ухвалив стягнути з управління ЖКГ 250 грн матеріальної шкоди та 2 тис. моральної на користь позивачки. Судовий збір – 768,40 гривень – також мають стягнути з управління ЖКГ.

Наразі рішення законної сили не набрало. Оскаржити його можуть протягом 30 днів з дня його проголошення.

Схожі пости

Що носити цієї осені. Поради стиліста

На Тернопільщині діагностували два випадки хвороби Лайма

За минулу добу на Тернопільщині трьох людей шпиталізували через обмороження

Перейти до панелі інструментів