28.10.2021
Новини

“У серці назавжди”. Дружина Андрія Пушкаря пропонує згадувати його спільними фотографіями 

Друзі та знайомі Андрія Пушкаря згадую його спільними фото та діляться спогадами про нього у соцмережі “Фейсбук”. 14 листопада минає рік як не стало чемпіона Європи та світу з армспорту Андрія Пушкаря з Тернопільщини. Він загинув у аварії 14 листопада минулого року. 

Згадати про Андрія спільними з ним фото пропонує у соцмережі його дружина Світлана Пушкар. 

“Друзі, сьогодні особливо тяжкий для мене день. Я хочу попросити вас згадувати Андрія, яким він був живим, про те, що вас пов’язувало та що зберігаєте ви в своєму серці про нього. Дуже прошу не постити інформацію про аварію, мені надто боляче це бачити. І я вірю, що не це головне у ваших спогадах про Андрія”, – написала вона у “Фейсбуці”.

Друзі та знайомі спортсмена діляться спільними з ним фото із хештегом #усерціназавжди.

Нагадаємо, 28 серпня цього року відкрили зірку Андрія Пушкаря на алеї зірок у Тернополі.

Довідка

Андрі́й Анато́лійович Пушка́р народився 6 серпня 1985 року у Кременці Тернопільської області. Український спортсмен-рукоборець, тренер, заслужений майстер спорту України (2006 р), багаторазовий чемпіон України, Європи та світу. Всього був 15 разів був чемпіоном світу, 16 разів — чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу — з понад 30 країн.

За інф. Вікіпедії

Схожі пости

Завтра у Тернополі розпочнеться опалювальний сезон

За добу від ковіду на Тернопільщині померло п’ятеро людей

Наїлася щурячої отрути, обпеклася кислотою: на Кременеччині батьків 2-річної дівчинки притягнуть до відповідальності за недогляд

Перейти до панелі інструментів