06.12.2019
Новини Оперативно

11 вантажівок сміття: на Тернопільщину знову “примандрували” відходи зі Львівщини

У Бережанському та Тернопільському районах виявили львівське сміття. Загалом, близько 11 фур привезли відходи з сусідньої області.

24 жовтня 2019 року. Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області у результаті перевірки оперативної інформації зафіксовано факт видалення побутових відходів на земельну ділянку в урочищі «Бізятин», що за межами села Павлів Бережанського району. У результаті замірів, встановлено, що на площі 571 м² було самовільно вивантажено 10 вантажівок з побутовими відходами (з ознаками походження з м.Львів), повідомляє державна екологічна інспекція Тернопільської області.

У зв’язку з тим, що у даному порушенні вбачаються ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст.239 ККУ, матеріали направлено до Бережанського ВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області для вжиття заходів реагування відповідно до ст.214 Кримінально-процесуального Кодексу України.

Аналогічний випадок спостерігався 22 жовтня ц.р у межах населеного пункту с.Довжанка Тернопільського району, де було вивантажено фуру з побутовими відходами.

Матеріали за даним порушенням направлено до Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області.

Ваш коментар

Схожі пости

Дах будівлі вигорів вщент: у Кутківцях трапилась пожежа (фото)

“У серці назавжди”. Дружина Андрія Пушкаря пропонує згадувати його спільними фотографіями 

Троє п’яних молодиків намагались викрасти “жигулі”

Redaktsia