22.03.2023
Місто Новини Політика

Тернопіль долучився до всеукраїнської акції “Аваков – чорт”

28 серпня під стінами Головного управління Національної поліції в області тернопільські активісти провели акцію «Аваков – чорт». Тернополяни закликають президента та новообраний парламент не призначати Арсена Авакова на будь-які посади.

Аналогічні акції сьогодні проходять у Києві та інших містах України. Адже ряд громадських організацій  переконані, що “Арсен Аваков – міністр злитих справ і нерозкритих вбивств. Йому не місце в Кабміні. Йому не місце у владі. Жодних посад. Тільки посадки”

– Ми, активісти Тернополя, та активісти у Києві, у інших містах зібрались, щоб закликати президента та новообраний парламент не призначати Авакова на будь-які посади, – розповіла представниця ГО «Центр UA» Юлія Ковальчук. – 29 серпня починається новий відлік української політики , і якщо ми згадаємо парламентську і президентську кампанію, то ми пам’ятаємо як нам обіцяли якісне оновлення влади, пошук нових людей, які не були пов’язані з різними корупційними скандалами. Але Аваков – це є саме та людина, яка провалила реформу поліції, яка не розслідувала справ нападів на активістів, він та його оточення було пов’язане з корупційними скандалами.

 

Відтак, якщо Аваков отримає посаду і цього разу, то, за словами активістки, це буде таким собі дзвіночком для українців про те, що новообрана влада не впоралась із своїми обіцянками.

– Громадським активістам стало відомо, що Арсена  Авакова – це людина, яка наразі обіймає посаду Міністра  внутрішніх справ, планують при новій владі також призначити на посаду, яка пов’язана з керівництвом правоохоронних органів, – каже автомайданівець Павло Іванечко. –  Але  вся громадськість не згідна з цим, бо ми дуже добре пам’ятаємо, як Арсен Аваков провалив реформу поліції. Ми дуже добре пам’ятаємо, як його син  закуповував рюкзаки за завищеними цінами і, на жаль, цю справу з подачі Авакова зам’яли і не пустили в хід. Окрім того, ще є дуже багато справ і щодо переатестації поліції, і щодо закупівлі із зловживаннями автомобілів для поліцейських, через які відкриті кримінальні провадження.

Загалом, на думку активістів, Арсен Аваков за час перебування на посаді міністра зробив дуже багато поганих справ, які не  додають йому гідності. Але  наразі все це трішки призабулось, оскільки МВС, у своїй компетенції,  добре забезпечило  проведення виборів.

– Але, насправді, його одна  заслуга не перекреслює  тих “зашкварів”,  зроблених  за час перебуванння на посаді міністра, – додає активіст. –  Відтак цією акцією ми даємо оцінку Авакову і говоримо про те, що не хочемо бачити його при владі, а тим більше –  на будь-якій  з посад, яка стосується чи то МВС, чи інших міністерств. Вважаємо, що так, як він працював на виборах, він  мав би працювати протягом усього часу свого керування міністерством.

Схожі пости

У Тернополі масово штрафують порушників правил паркування

Redaktsia

З’явився перелік дворів у Тернополі, які відремонтують у 2020-2021 роках

Чи звертались ви за допомогою до нардепа? (опитування)

Перейти до панелі інструментів