08.07.2020
Новини

У Теребовлі стартував чотириденний велотур “Слідами історії Латвії та України”

Сьогодні у Теребовлі стартував чотириденний велотур “Слідами історії Литви та України”. Учасники туру – молодь з України та Литви. 

  • Тут дуже красиве місце і ми раді тут бути, – каже співорганізатор велотуру Томас Судкайтіс. – Ми хочемо таким чином вивчити більше нашу литовську та  українську історію. Ми знаємо, що тут є дуже красиві замки та величезний спільний культурний спадок.

Щойно з Теребовлі стартував чотириденний велотур "Слідами історії Латвії та України". Учасники – молодь з обидвох країн. Гід: @Степан ЗелінськійВелопрокат: Туристично-інформаційний центр м. Теребовля

Опубліковано Теребовля ІІ медіа-центр Вівторок, 30 липня 2019 р.

Велотур триватиме 4 дні. Учасники велосипедами об’їдуть три міста – Кам’янець-Подільський, Скалу-Подільську, Теребовлю. Закінчиться велотур на фестивалі “Ту Стань!-2019” у місті Тустань.

  • Ми вирішили організувати такий велотур, щоб дослідити спільну історію Литви та України, – каже співорганізатор велотуру Степан Зелінський. – Чотири дні ми будемо на велосипедах їздити по містах Тернопільської, Хмельницької області та Івано-Франківської області.

Загалом у проекті “Слідами історії Латвії та України” бере участь близько 20-ти учасників.

 

 

Ваш коментар

Схожі пости

Тернопільщина серед областей, які не готові до пом’якшення карантину через високі показники захворюваності

На сесію облради прийшли відстоювати свої права мисливці зі всієї області (фото)

Інавгурація Президента: думки з соцмереж. Діліться враженнями і ви