15.08.2022
Новини

На Малашовецькому полігоні облаштують сміттєсортувальний комплекс

На 36-ій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про надання земельної ділянки комунальної власності для будівництва сміттєпереробного об’єкту, впорядкування та утримання сміттєзвалища. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Зокрема, йдеться про земельні ділянки комунальної власності в с. Малашівці Зборівського району.

  • Відтепер у нас з’явилася можливість раз і назавжди вирішити проблеми, пов’язані із твердими побутовими відходами та сміттєзвалищами у Тернополі, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Минулого року Тернопільській міській раді нарешті вдалося оформити усю необхідну документацію та закріпити за собою земельну ділянку в с. Малашівці, де знаходиться сміттєвий полігон. Уже є розроблений відповідний паспорт  Малашовецького полігону, після чого нами було оголошено конкурс на пошук інвестора для облаштування там сучасного сміттєсортувального комплексу.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «ЕКО-ЛІДЕР Т», яке входить в групу компанії «Кліар Енерджі», що уже понад 4 роки займається утриманням сміттєзвалищ та має 14 біогазових установок на всій території України.

Окрім того, після передачі в оренду земельної ділянки, де розміщений Малашовецький полігон,  з бюджету громади більше не витрачатимуться кошти на утримання полігону, адже тепер цим займатиметься компанія-інвестор. Натомість ті кошти будуть спрямовані на інші потреби міста.

Схожі пости

У другій міській лікарні облаштували палату для ув’язнених

Гра на “Роялі”: охороняти міськраду Тернополя візьметься колишній УБОЗівець?

Тетяна Колеснік

Поліцейським Тернопільщини таки підвищать зарплату

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів