04.02.2023
Новини

З 1 вересня проїзд у тролейбусах для учнів та студентів, які мають “Картку тернополянина”, буде безкоштовний

З початку вересня проїзд в електричному громадському транспорті Тернополя та у комунальних автобусах для учнів і студентів буде безкоштовним. Таке рішення вчора прийняли депутати на сесії Тернопільської міської ради.

Таким правом зможуть скористатися усі власники учнівської/студентської «Картки тернополянина».

  • Уже з 1 вересня всі учні та студенти міста, які мають «Картку тернополянина», зможуть безкоштовно їздити у міських тролейбусах та комунальних автобусах, – заявляє міський голова Сергій Надал. –  Відтак, для проїзду їм необхідно буде лише пред’явити відповідну учнівську/студентську карту та отримати квиток за проїзд.

Таке рішення прийняли в зв’язку з перевиконанням бюджету, про це повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради.

  • У зв’язку з перевиконанням бюджету була змога спрямувати додаткові кошти для оплати з міського бюджету за проїзд учнів та студентів у комунальному транспорті міста, – каже начальник відділу зв’язків з громадскістю Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич. – Учні та студенти, які будуть користуватися транспортом, зобов’язані отримати квиток. За кількістю поїздок, які будуть у системі, буде здійснено оплата.

Як нагадують в міській раді, у громадському транспорті Тернополя при пред’явлені відповідної «Картки тернополянина»,  пільгові категорії населення також мають право на безкоштовний проїзд у всіх тролейбусах, маршрутках та автобусах без обмежень.

Схожі пости

Міністр екології та природних ресурсів відвідав Тернопільщину із робочим візитом

Тернополяни відчують подих справжньої осені. Прогноз на тиждень

Судитимуть депутата, який погрожував журналісту

Перейти до панелі інструментів