18.09.2020
Молодь Новини

Тернопільська область – шоста в Україні за кількістю випускників, які отримали 200 балів на ЗНО

11 випускників з Тернопільської області склали Зовнішнє незалежнє оцінювання на 200 балів. Таким чином наша область посіла шосте місце у розрізі областей. Шосту позицію Тернопілля розділяє з Одеською областю, яка також має 11 двохсотбальників.

Найбільше випускників, які здали ЗНО на 200 балів у Києві – 63, у Львівській області – 41, Харківській області – 25, Дніпропетровській області – 20. Такі дані оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

Тернопільська область цього року показала дуже хороший результат, враховуючи меншу кількість випускників у порівнянні з лідерами. Та й взагалі область показала рекордний результат за останні роки. Як коментувала раніше сайту “Терміново” начальниця обласного управління освіти і науки Ольга Хома, минулого року ми мали четверо випускників, які отримали 200 балів, позаминулого – п’ятеро.

– Діти почали відповідальніше ставитися до ЗНО. А також тепер учні собі обирають напрямок, до якого інтенсивно готуються. Вони сьогодні більше розуміють, ким вони хочуть себе бачити в подальшому, – зауважує пані Хома.

200 балів на ЗНО-2019 отримали випускники школи №3 м. Тернополя, Української гімназії ім. І. Франка, Чортківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича, Бережанської школи №2,Тернопільської школи №28, Коропецької школи.

Фото – з соцмереж. Якщо ви отримали 200 балів на ЗНО, додавайте свої фото у коментарях до статті, ми обов’язково їх опублікуємо.

Читайте також: «Не намагайтесь все завчити напам’ять, а старайтесь зрозуміти». ЗНО на 200 балів – секрети успіху випускниці Галини Данчук

Схожі пости

На Гаївському мості вантажівка знесла обмежувач за 100 тисяч гривень. На водія подадуть до суду

Світлана Гривас

Як готують тернопільські лікарні до прийому пацієнтів з коронавірусом

Світлана Гривас

У Борщівському районі ледь не спалили виборчу дільницю