18.09.2020
Мандри Новини

Український скрипаль зняв кліп у Червоногородському замку та на Джуринському водоспаді (відео)

Нову композицію «Ехо» та відео до неї презентував український скрипаль Святослав Кондратів. Свої відео для авторського проекту #СвітОчимаСкрипаля музикант знімає у різних куточках світу. Цього разу зйомки кліпу відбувалися у мальовничих місцях Тернопільщини, повідомляє Святослав на своїй сторінці у соцмережі. Серед головних локацій – загадковий та містичний Червоногородський замок, найвищий в Україні Джуринський водоспад та унікальні краєвиди Дністровського каньону.

Своїм проектом Святослав Кондратів хоче привернути увагу до українських замків, які перебувають у напівзруйнованому стані, але водночас є одними з найпривабливіших туристичних об’єктів нашої країни.

  • Я об’їздив багато країн по всьому світу, бував на різних континентах, але цим відео хочу показати чудові мальовничі місця в Україні, їх дуже багато, і вони, на жаль, не достатньо відомі, – розповідає Святослав Кондратів. – Але повірте, перебуваючи там, ти отримуєш не менше натхнення і задоволення, ніж будь де в світі. Композиція, яка звучить у відео увійде до концептуально нового альбому, в підтримку якого восени ми вирушимо в черговий тур Україною. Тож готуючись до наступного концертного сезону, я вирішив трохи поекспериментувати і ще більше наблизити скрипку до сучасних бітів та ритмів. Але основною ж, звісно, завжди залишається мелодія. Бо скрипка, як і голос, чіпляє слухача своєю лірикою.

Раніше скрипаль зняв кліпи для проекту у Марокко, іспанській Барселоні, італійській Венеції.

 

Це демоверсія кліпу, скачати його повністю можна тут http://b.link/echo

Схожі пости

Аромат осені та затишку: перевірені рецепти печива з яблуками

У Кременці розпочався чемпіонат екстреної медичної допомоги

Наталка Колтун

“Він жив школою, а справу його життя знищили”: перестало битися серце знаного в Тернополі директора-освітянина