14.06.2021
Мандри Новини

Український скрипаль зняв кліп у Червоногородському замку та на Джуринському водоспаді (відео)

Нову композицію «Ехо» та відео до неї презентував український скрипаль Святослав Кондратів. Свої відео для авторського проекту #СвітОчимаСкрипаля музикант знімає у різних куточках світу. Цього разу зйомки кліпу відбувалися у мальовничих місцях Тернопільщини, повідомляє Святослав на своїй сторінці у соцмережі. Серед головних локацій – загадковий та містичний Червоногородський замок, найвищий в Україні Джуринський водоспад та унікальні краєвиди Дністровського каньону.

Своїм проектом Святослав Кондратів хоче привернути увагу до українських замків, які перебувають у напівзруйнованому стані, але водночас є одними з найпривабливіших туристичних об’єктів нашої країни.

  • Я об’їздив багато країн по всьому світу, бував на різних континентах, але цим відео хочу показати чудові мальовничі місця в Україні, їх дуже багато, і вони, на жаль, не достатньо відомі, – розповідає Святослав Кондратів. – Але повірте, перебуваючи там, ти отримуєш не менше натхнення і задоволення, ніж будь де в світі. Композиція, яка звучить у відео увійде до концептуально нового альбому, в підтримку якого восени ми вирушимо в черговий тур Україною. Тож готуючись до наступного концертного сезону, я вирішив трохи поекспериментувати і ще більше наблизити скрипку до сучасних бітів та ритмів. Але основною ж, звісно, завжди залишається мелодія. Бо скрипка, як і голос, чіпляє слухача своєю лірикою.

Раніше скрипаль зняв кліпи для проекту у Марокко, іспанській Барселоні, італійській Венеції.

 

Це демоверсія кліпу, скачати його повністю можна тут http://b.link/echo

Схожі пости

У водоканалі пояснили, чому на вул. Острозького та Шептицького немає води (фото)

На дві операції Яні потрібно близько 60 тисяч гривень. Допоможіть зібрати кошти

Євгенія Цебрій

Працівники офісу Генпрокуратури перерахували одноденний заробіток Монастириській райлікарні