04.12.2021
Новини

Сакури замість кульок. Тернопільські одинадцятикласники змінили формат останнього дзвоника

Одинадцятикласники 3-ї школи на останньому дзвінку замість того, щоб випускати в небо повітряні кульки, вирішили посадити на території школи три сакури. Таку ідею підтримали три випускні класи.

  • Така ідея в нас виникла, бо часто використовують кульки на різних заходах. Їх використовують з латексу, який не є біодеградуючим, – каже учениця 11 класу Вікторія. – Ці всі кульки потім повертаються на землю, забруднюючи наші ліси та озера. Тварини часто плутаю залишки кульок з їжею також вони заплутуються в стрічках від кульок і гинуть в важких муках. Ми вирішили зробити таких флешмоб, бо хочемо зберегти нашу природу і не забруднювати її.

Керівництво школи таку ініціативу підтримує.

  • Сьогодні ми стаємо свідком зародження нових традицій, – розповідає директор 3 школи Руслана Петрокушин. – І найголовніше є те, що ініціаторами таких традицій стає сучасна молодь. Дітки звернулися до нас з проханням підтримати еко-випускний – замінити кульки на посадження дерев.

Флешмоб посадження дерев замість випускання гелевих кульок підтримали також учні 24 школи Тернополя.

Схожі пости

У Тернополі – наймасштабніша театральна подія року. Стартував XVII Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют»

Де у Тернополі можна безкоштовно та анонімно дізнатися про ВІЛ-статус

Чи штрафують людину, якщо вона не носить маску, але має її при собі: пояснення поліції

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів