25.08.2019
Новини Шапіто

У Тернополі підприємця оштрафували за сексуальну рекламу

На сторінках тернопільського глянцю виявили рекламу, яка натякає на сексуальні стосунки між чоловіком і жінкою.

Виявили це спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Факт порушення реклами зафіксували на обкладинці журналу «CITY LIFE». Стосувалась вона закладу ресторанного господарства «Авокадо» щодо послуги доставки їжі, яка зображує жінку та чоловіка як прикрасу та сексуальний об’єкт, включаючи натяки  на статеві стосунки та сексуальність людей, які нічим не пов’язані з рекламованим продуктом, та не мають прямих асоціацій зі споживанням рекламованих послуг.

Згідно Закону України «Про рекламу» реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності та вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

Опрацювавши всі наявні матеріали в спеціалісти встановили, що підприємець порушив вимоги:  – частини 3 статті 7 і частини 1 статті 8 Закону України «Про рекламу», а саме: реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності та вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

З огляду на зазначене та за результатами розгляду справи Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оштрафувало за порушення законодавства про рекламу підприємця – заклад ресторанного господарства «Авокадо».

Ваш коментар

Схожі пости

Кому має належати земля під гаражами на “Алясці” – людям чи Укроборонпрому?

Наталя Павлусик

У Заліщицькому районі в аварії травмувалися восьмеро людей, серед них неповнолітні

На території Тернопільської області введений температурний режим – рух вантажного транспорту обмежено

Redaktsia