06.12.2021
Новини Шапіто

У Тернополі підприємця оштрафували за сексуальну рекламу

На сторінках тернопільського глянцю виявили рекламу, яка натякає на сексуальні стосунки між чоловіком і жінкою.

Виявили це спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Факт порушення реклами зафіксували на обкладинці журналу «CITY LIFE». Стосувалась вона закладу ресторанного господарства «Авокадо» щодо послуги доставки їжі, яка зображує жінку та чоловіка як прикрасу та сексуальний об’єкт, включаючи натяки  на статеві стосунки та сексуальність людей, які нічим не пов’язані з рекламованим продуктом, та не мають прямих асоціацій зі споживанням рекламованих послуг.

Згідно Закону України «Про рекламу» реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності та вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

Опрацювавши всі наявні матеріали в спеціалісти встановили, що підприємець порушив вимоги:  – частини 3 статті 7 і частини 1 статті 8 Закону України «Про рекламу», а саме: реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності та вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

З огляду на зазначене та за результатами розгляду справи Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оштрафувало за порушення законодавства про рекламу підприємця – заклад ресторанного господарства «Авокадо».

Схожі пости

Вандалізм на вул. Чорновола: окрасу хотіли знищити

На двох тернопільських вулицях немає води

У Тернопільській лікарні швидкої допомоги відсьогодні прийматимуть лише хворих на COVID

Перейти до панелі інструментів