04.12.2021
Новини

У Тернополі на даху багатоповерхівки знову розважалися підлітки

Вчора, 27 травня, Олег Нитка опублікував допис у соціальній мережі “Фейсбук” про те, що підлітки перебували на даху будинку неподалік ринку. Такі випадки у Тернополі непоодинокі. Дуже часто у літній період на дахах багатоповерхівок можна побачити підлітків, людей, які засмагають, які влаштували “романтичну вечерю” також дуже часто там ночують безхатьки.

Представники ЖКГ зазначають – розважатися чи засмагати на дахах будинків заборонено.

  • Перебування сторонніх осіб на покрівлях заборонене, адже у тернопільських багатоповерхівках не передбачено терас для влаштування побачень чи зустрічей, – каже прес-секретар обслуговуючих підприємств будинків Ольга Терещук. –  Можливо, вони є у новобудовах, які ще не здані в експлуатацію. А от доступ до покрівель будинків, які вже експлуатуються, можуть мати лише працівники підприємств, що обслуговують будинки та прибудинкові території. Крім того на дахах у літній період проживають безхатьки, часто там вони і справляють свою “нужду”, пляшки кидають, обгортки, відходи продуктові, а це все забиває водостічні системи і потім у мешканців будинків через це проблеми.

Крім того, як зазначила речниця обслуговуючих підприємств люди, які відпочивають на дахах пошкоджують покрівлю, що спричиняє проблеми для жителів останніх поверхів та зайві витрати для балансоутримувачів.

У поліції кажуть, що повідомлення на лінію 102 про випадки перебування людей на дахах будинків надходять часто.

  • В таких випадках на місце події виїжджає патруль, – розповідають у поліції. – Відповідальність за це передбачена лише у тому випадку, якщо це режимний об’єкт, а зазвичай все обмежується розмовою з поліцейськими.

Схожі пости

“Поліція не змогла, а дитині вдалося!” 11-річна школярка з Лановеччини розшукала батька у Польщі завдяки постам у соцмережі

Євгенія Цебрій

Депутатка Тернопільської міськради народила доньку

З’явилось відео смертельного ДТП на вул. Злуки (відео)

Наталя Павлусик
Перейти до панелі інструментів