20.01.2020
Місто Новини

“Готуй сани влітку”. У Тернополі вже проектують зимове містечко

Над підготовкою зимового містечка на Театральному майдані у Тернополі працюють вже з літа. Містечко включає у себе ковзанку, дерев’яні будиночки для торгівлі їжею та сувенірами та інші зимові розваги. 

– Зараз літо, спека, а ми вже готуємо і проектуємо зимове містечко. Сани готують влітку і якщо ми хочемо бути на високому рівні, ми вже все плануємо, – каже директор КП “Туристично-інформаційний центрі м. Тернополя” Тарас Ковальчук. – За ковзанку ми домовлялись взагалі в лютому цього року, щоб взимку вона була. Зі спонсорами, партнерами ми вже говоримо, шукаємо обладнання, ідеї, концепції. Ми вже знаємо, що наступний рік – це рік білої металевої миші. Шукаємо фотозони, які були б цікавими для тернополян і гостей нашого міста, щоб зимове містечко було ще краще. Кожного року після проведення заходу ми робимо чек-лист: що було добре, що було погано. Пропоную всім організаторам робити такі листи, оскільки фестиваль проходить переважно раз у рік, через рік ми забуваємо, що ж було на заході. І коли є такий чек-лист, ти починаєш по ньому дивитися і розуміти, що краще забрати, а що добавити, і це дає можливість піднімати заходи на кращий рівень.

Читайте також: У Центрі демонтовують зимово-великоднє містечко

Ваш коментар

Схожі пости

Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ у Тернополі стабільна та контрольована, запевняють у міськраді

Світлана Гривас

У Тернополі горить склад з розчинниками для фарби. Залучено близько 30 рятувальників

У чиєї дружини автомобіль TESLA, хто має у власності багато землі, а хто – найбільше грошей. Декларації найбагатших депутатів міськради

Наталя Павлусик