25.08.2019
Анонс Громада Новини

Як дізнатися більше про Тернопіль. Жителів міста запрошують на пізнавальну гру

У п’ятницю, о 12.00 у MediaКриївці (вул. І.Франка, 7-А) розробники унікальної настільної гри «Тернопільська громада» презентують свої напрацювання.

Веселий та креативний проект у вигляді настільної гри «Тернопільська громада» познайомить учасників з Тернополем та селами, які увійшли в громаду, історією, архітектурою, особливостями, святами та відомими людьми. Також гравці дізнаються про електронні сервіси – петиції, запис до лікаря та в електронну чергу у дитячий садок, Громадський бюджет і Відкрите місто.

Розробники проекту потурбувались про те, аби гра “Тернопільська громада” була цікавою не лише для туристів та гостей Тернополя, але й для самих жителів міста.

Гру безкоштовно отримають усі школи громади, бібліотеки, Молодіжний центр та Центр науки, села, які увійшли в громаду. Також гру можна буде придбати в “Туристично-інформаційному центрі” та замовити он-лайн.

Презентуватимуть гру автор проекту, керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, Максим Черкашин та партнер проекту, менеджер з маркетингу корпорації «Опілля», Василь Мацюк.

Проект реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Коаліцією ГО “Тернопільський центр реформ”.

Ваш коментар

Схожі пости

214 чинних нардепів стали фігурантами журналістських розслідувань про корупцію

Обидва тернопільські “Автомайдани” відмежувались від “чорнухи” на кандидатів

Де взяти воду, якщо її нема у крані. Адреси колонок-качалок у Тернополі