04.04.2020
Громада Новини

Чому перекривали дорогу в Чортківському районі

Близько півсотні місцевих жителів провели акцію “Україна без ям”. Люди перекрили дорогу Швайківці-Залісся поблизу села Шманьківчики, щоб привернути увагу влади до проблеми неякісного ремонту доріг.

  • Просто організувалися хлопці, небайдужі до того, що відбувається на дорогах. Не встигли її зробити, як вона вже валиться, – розповідає місцевий активіст Олег Захарчук. – Приїжджає бригада 10-15 пияків, асфальт закидає в ліс, а ями не закидає. Влада погрузла в бюрократії, надіюсь, що та нова почне щось робити.

За словами пана Олега, дорогу до Шманьківчиків робили цієї весни, але обмежились лише 620 метрами, і ті зроблені неякісно.

  • Боремось за те, щоб була дорога Шманьківчики-Чортків, вже куди тільки не писали, – додає Олег Захарчук. – Барна Степан організував таку секту, яка робила по 900, по 600, по 500 метрів, і та фірма займалася просто відмиванням грошей, на мою думку. Дороги вже розсипаються.

До протестувальників приїхав заступник голови Чортківської райдержадміністрації Іван Заболотний, сільська голова Шманьківчиків Надія Ненчин, депутат обласної ради Володимир Заліщук.

Щоб привернути увагу до проблеми, активісти запалили шини.

Ми продовжуємо відстежувати проблему.

 

Ваш коментар

Схожі пости

У парку Шевченка зведуть нову альтанку, вартістю понад мільйон гривень

Комісія експертів при Тернопільській міськраді рекомендує терміново закрити «гаївський» міст для автотранспорту

Redaktsia

Тіло чоловіка, який ще в грудні пішов по ялинку, знайшли у бучацькому лісі