trending_flat

Звільняють начальника Фонду комунального майна Тернопільського району Арсена Чудика

Звільнили начальника Фонду комунального майна Тернопільського району Арсена Чудика. Таке рішення сьогодні на сесії Тернопільської районної ради підтримали 34 депутати. Воно пов'язано з ліквідацією установи, - повідомив голова районної ради Віктор Козорог.  "34 депутати Тернопільської районної ради проголосували за звільнення начальника Фонду комунального майна у Тернопільському районі Чудика Арсена Ігоровича. Звільняємо Арсена Ігоровича з 29 жовтня 2021 року у зв'язку із припиненням шляхом ліквідації юридичної особи - Фонду комунального майна у Тернопільському районі. Дякую Чудику Арсену Ігоровичу за плідну роботу", - пише Віктор Козорог.

trending_flat

Шестеро людей померли від COVID-19 за добу. Серед них 22-річний юнак

Шість життів за попередню добу забрала коронавірусна хвороба на Тернопільщині. Серед померлих - 22-річний юнак з Чортківського району та 44-річний чоловік з Тернопільського. Про це повідомляють у ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України".  6 летальних випадків:  чоловік 82р., Кременецький район;  чоловік 85р., м. Тернопіль;  чоловік 44р., Тернопільський район;  жінка 75р., Тернопільський район;  жінка 78р., Тернопільський район;  чоловік 22р., Чортківський район. Також зросла за останню добу кількість хворих на COVID-19. 244 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 15 вересня 2021 року.

trending_flat

У Підгаєцькій громаді на полі горів комбайн

Сільськогосподарська техніка зайнялася учора по обіді в одному з сіл Підгаєцької громади. Рятувальники, що прибули на місце загасили комбайн. Постраждалих внаслідок пожежі немає, - повідомляють в ГУ ДСНСУ Тернопільщини.  "15 вересня о 15:50 у селі Мужилів Підгаєцької територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа комбайна «Claas Mercator 60». Внаслідок пожежі пошкоджено моторний відсік на площі 2 м кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління. Під час гасіння пожежі врятовано даний комбайн. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

Відремонтують найстрашніший пішохідний міст Тернополя

Від завтрашнього дня та упродовж двох місяців у Тернополі буде перекритий пішохідний міст через залізничну колію, який упевнено можна назвати найнебезпечнішим та найстрашнішим у Тернополі. Про ремонт повідомляє Тернопільська міська рада. Знаходиться він між вулицями Транспортна та Бродівська та з'єднує мікрорайон Новий світ з вулицею Бродівською. "На час проведення капітального ремонту пішохідного мосту просимо заздалегідь планувати свій маршрут в будні та у вихідні дні. Жодна ділянка мосту не буде доступною для переходу", - йдеться у повідомленні. Цікавим є факт, що про ремонт цього мосту просили жителі мікрорайону та вулиці Бродівської не один рік. Багато школярів ТНВК №2 та вихованців дитячих садків №5 та №25 щодня переходять його, щоби дістатися до місця навчання. То чому у міській раді не подумали зробити такий ремонт на літніх канікулах?

trending_flat

Жінка, яку збило авто на Бережанській, померла у лікарні. Поліція просить відгкнутись очевидців події події.

Учора ввечері, 14 вересня, біля магазину "Карпати", що на вулиці Бережанській у Тернополі, сталася дорожньо-транспортна подія, повідомляють у ЦЕМД Тернопільщини. "14 вересня о 20.58 бригада швидкої виїжджала на вул. Тролейбусну в Тернополі, знову на місце ДТП. Зі слів очевидців, жінку років 35-ти збило авто «Фіат», коли вона переходила дорогу", - йдеться у повідомленні. Потерпіла отримала закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та закритий перелом лівої гомілки. У стані церебральної коми її госпіталізували у лікарню швидкої допомоги. Щойно поліція області опублікувала повідомлення про те, що жінка, на жаль, померла у лікарні. "При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що автомобіль «Фіат Браво», рухаючись дорогою у напрямку села Підгороднє, на нерегульованому пішохідному переході збив жінку. Потерпілу, з тяжкими тілесними ушкодженнями, госпіталізували до лікарні. Від отриманих травм вона померла у медзакладі", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

17-річний юнак вирощував елітні сорти конопель

Працівники управління боротьби з наркозлочинами в Тернопільській області перевіряли отриману інформацію про те, що мешканець району вирощує заборонені рослини. Вона підтвердилася, повідомляють у поліції області.  Як стало відомо, неповнолітній мешканець Скалатської ОТГ вирощував коноплі елітного сорту. "На момент документування його злочинної діяльності, юнакові ще не виповнилося 18 років. Заборонені рослини для посіву зловмисник замовляв в мережі Інтернет. Ціна однієї насінини - 45 гривень", - йдеться у повідомленні. Читайте також: На Тернопільщині затримали трьох рекетирів. В ході обшуків у хлопця було вилучено 11 пакетиків з подрібненою марихуаною та 1 пакетик амфетаміну. Було встановлено, що юнак виростив врожай, після чого його посушив та переробив. Крім того, у нього було вилучено холодну зброю - арбалет та ножі.

trending_flat

На Тернопільщині нетвереза 18-річна дівчина поцупила “Жигулі”

На Лановеччині трапилася незвичайна подія - нетвереза 18-річна дівчина викрала автомобіль марки «ВАЗ-2106». Про це повідомили у поліції області. Правда, далеко вона не заїхала. Власник автомобіля почув, як хтось заводить двигун його машини. Вибігши на вулицю, він побачив, що невідома особа їде на його автомобілі. Чоловік не розгубився і наздогнав зловмисницю, після чого повідомив у поліцію. "За кермом автівки перебувала 18-річна мешканка одного із сіл Лановецької міської громади. Дівчина була в стані алкогольного сп’яніння та свій вчинок пояснила бажанням покататися. Вона скористалася тим, що автомобіль був відчинений, а в салоні знаходилися ключі від замка запалювання", - йдеться у повідомленні. Дівчині інкримінують незаконне заволодіння автомобілем. Санкція передбачає покарання від штрафу і до п’яти років позбавлення волі. Фото ілюстративне.

trending_flat

У Тернополі працівник автомийки вирішив покататися на машині клієнта

36-річний тернополянин, працюючи на автомийці, викрав іномарку свого клієнта. Про це повідомили правоохоронці області. За фактом викрадення авто було відкрите кримінальне провадження. "До співробітників територіального підрозділу поліції надійшло звернення від місцевого мешканця. Чоловік повідомив, що невідома особа викрала його іномарку", - йдеться у повідомленні. В ході слідства було встановлено, що заявник залишив автомобіль на території автомийки. Ключі він віддав працівнику закладу, який мав помити авто. Транспортний засіб чоловік мав забрати вранці, але коли прийшов, то ні машини, ні працівника не було. Автомобіль був виявлений аж в Чортківському районі. Підозрюваний пояснив, що взяв із собою друзів та поїхав кататися. "В минулому він вже притягувався до кримінальної відповідальності", - сказали у поліції. Підозрюваному "світить" від 7 до 12 років в'язниці.

trending_flat

У парку в Тернополі побили 17-річну дівчину

Про це медиків повідомила подруга постраждалої. Лікарі оглянули дівчину та відвезли її у травмпункт, - зазначають у Центру ЕМД Тернопільщини. Зважаючи на обставини, на місце викликали правоохоронців. "13 вересня о 00.17 бригада швидкої виїжджала на вулицю Руська, до 17-річної пацієнтки. Зі слів подруги, дівчину побили незнайомі у парку. Працівники швидкої викликали наряд поліції. Із закритою травмою грудної клітки, травмою лівої щоки потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено у дитячий травмопункт", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

У Тернополі 3-річний хлопчик упав з дивана, дитина в лікарні

Нещасний випадок стався учора вранці в обласному центрі. Лікарям, які прибули на виклик, батьки сказали, що дитина впала з дивана. Після цього у малого почалася блювота та біль у голові. 3-річного хлопчика шпиталізували, - повідомляють у Центру ЕМД Тернопільщини.  "13 вересня о 8.01 бригада швидкої виїжджала на вулицю Злуки до 3-річного хлопчика. Дитина скаржилася на головні болі, блювоту, підвищену температуру тіла. За словами рідних, хлопчик випадково впав з дивана і вдарився головою. Із закритою черепно-мозковою травмою маленького пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено в обласну дитячу лікарню", - йдеться у повідомленні.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025