30.05.2023
Новини Оперативно

Сьогодні у Кременці можливі проблеми з громадським транспортом

Про перебої з рухом громадського транспорту попереджають у міській раді. Причиною називають погіршення погодних умов, зокрема сильні снігопади. Водіїв просять не залишати авто на узбіччях, адже це перешкоджає чищенню доріг комунальною службою.

“У зв’язку з погіршенням метеоумов та з метою запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, Кременецька міська рада звертається із проханням до мешканців міста бути обережними на можливих слизьких тротуарах та вулицях. До власників транспортних засобів прохання бути уважними за кермом, обирати помірну швидкість руху та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Закликаємо не виїжджати на машинах без зайвої потреби, бо зайва кількість машин не дозволяє своєчасно і якісно провести прибирання. Особливо просимо не паркувати автомобілі на узбіччях вулиць. Так як припаркований автомобіль не дозволяє якісно працювати спецтехніці. Можливі перебої з автобусним транспортом!”, – йдеться у повідомленні.

КП «Кременецьблагоустрій» залучає всю можливу техніку для покращення руху транспорту територією громади. Працюють комунальники фактично цілодобово.

 

Схожі пости

Псевдопрацівники соціальної служби видурили в тернополянки 50 000 грн

Сьогодні ховають відому у сфері туризму тернополянку

У Тернополі з 5 травня дозволять роботу стоматологічних клінік і закладів фаст-фуду

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів