На Кременеччині п’яний водій потрощив могили
На Кременеччині п'яний водій зніс паркан на цвинтарі та пошкодив дві могили. Поліцейські затримали 25-річного жителя Рівненської області, який вчинив аварію на цвинтарі. Про це повідомили в поліції Тернопільщини. Інцидент стався у селі Сапанів. Місцеві мешканці викликали патрульних, бо побачили пошкоджені поховання. Водій автомобіля Opel не впорався з керуванням і протаранив огорожу. Від удару машина заїхала на територію кладовища та пошкодила дві могили. Правоохоронці швидко встановили особу кермувальника. Перевірка показала, що молодик був за кермом у стані алкогольного сп'яніння. На місці події поліцейські оформили необхідні адміністративні матеріали. "На порушника складено два адмінпротоколи за вчинення ДТП (стаття 124 КУпАП) та керування транспортним засобом у стані сп‘яніння (стаття 130 КУпАП)", - йдеться у повідомленні.
