Через “червону” зону поїзди знову не братимуть пасажирів у Тернополі
Через “червону зону” Укрзалізниця заборонила посадку пасажирів на станції Тернопіль з 00:01 понеділка, 28 вересня. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці. "Тимчасово скасовано посадку на станції Тернопіль. Дозволена лише висадка пасажирів, - йдеться у повідомленні. - Пасажир може відмовитись від поїздки та повернути квиток. Повернення платежів за проїзні документи проводиться в повному обсязі за умови, що квиток буде зданий до відправлення поїзда та/або не пізніше 1 години після відправлення поїзда. Також до та зі станції Тернопіль не продаватимуться квитки на такі поїзди: № 12/11 Одеса — Львів; № 21/22 Харків —Трускавець; № 41/42 Дніпро —Трускавець; № 49/50 Київ — Трускавець; № 81/82 Київ — Ужгород; № 86/85 Львів — Новоолексіївка; № 108/107 Одеса — Ужгород; № 110/109 Львів — Херсон; № 136/135 Снятин — Одеса — Чернівці; № 715/716 Київ — Львів. Нагадаємо, рішенням засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних […]
