25.04.2024
Новини

На Тернопільщині помер начальник районного управління газового господарства (фото)

Зупинилося серце начальника Шумського управління газового господарства Олександра Михайловича Григоренка. Сумну звістку оприлюднили на сторінці Прат “Тернопільгаз” у Фейсбуці.

“Колектив приватного акціонерного товариства “Тернопільгаз” висловлює глибокі співчуття родині, колегам, близьким з приводу непоправної втрати – смерті начальника Шумського управління газового господарства Олександра Михайловича Григоренка.

Сьогодні, 5 грудня 2020 року, на 67 році життя, він завершив свій земний шлях, відійшов у вічність… Не віриться!!! Серця усіх, хто знав Олександра Григоренка, плачуть від болю. З життя пішла неординарна особистість, мудрий керівник, професіонал, щирий друг, люблячий чоловік, турботливий батько…

Ми завжди пам’ятатимемо його доброзичливість, відкриту посмішку, безкорисливу дружбу, толкові поради, незліченні добрі справи та чесно прожите життя. Молимося і сумуємо всією родиною газовиків… Світлий спомин назажди залишиться у серцях тих, хто його знав, любив та шанував.

Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу душу Олександра Григоренка в Царство Небесне. Вічна пам’ять!”, – йдеться у дописі.

Видання “Терміново” співчуває рідним і близьким. Світла пам’ять покійному.

Перейти до панелі інструментів