На Тернопільщині двоє людей померли від ускладнень ковіду, нових випадків — 280
280 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області станом на 11 грудня 2020 року, про це повідомив обласний лабцентр. Також за останню добу - летальних випадків – 2 (чоловік 80 р. Заліщицький район с. Добрівляни, жінка 79 р. Борщівський район с. Устя). - одужало – 385 осіб. - проведено досліджень методом ПЛР – 967. Географія поширення нових випадків: м. Тернопіль (103 особи) Бережанський район (15 осіб): • м. Бережани – 11 • с. Куропатники – 2 • с. Лапшин – 1 • с. Шибалин – 1 Борщівський район (12 осіб): • м. Борщів – 3 • с. Турильче – 1 • смт Скала-Подільська – 5 • с. Устя – 1 • с. Залісся – 1 • с. Кривче – 1 Бучацький район (1 особа): • м. Бучач – 1 Гусятинський район (15 осіб): • смт Гусятин – 3 […]
