Тернополянка просить небайдужих розшукати дідуся, який зник напередодні Нового року (фото)
72-річний мешканець Тернополя Петро Степанович Коник пішов з дому вчора, 31 грудня, об 11.00 і досі не повернувся. Чоловіка розшукують рідні і близькі. Родичі вже написали заяву про зникнення людини в поліцію. Просять допомогти в пошуку пенсіонера і всіх небайдужих. Про це у спільноті "ЗАГУБИВ-ЗНАЙШОВ ТЕРНОПІЛЬ" написала онука Петра Коника Улянка Улянка. "Увага! Розшук! Дуже прошу про допомогу у пошуку. Пішов з дому 31.12.2020 близько 11:00 і не повернувся. Коник Петро Степанович (Стефанович), 01.09.1948 року народження. Являюсь онукою даної особи. Ніколи на довго не йшов з дому. Район Бам, Київська, може бути у найближчик мікрорайонах міста. Має алкогольну залежність тому може бути будь де та будь з ким.. Був одягнений у чорну коротку куртку без капюшону, спортивні балонові штани чорного кольору, коричневі кросівки адідас, на голові мав кашкет. Високий (175 см), вага приблизно 65-70 кг, худорлявий, 72 роки. Заява про […]
