П’яний водій дивом вижив у страшній ДТП на Тернопільщині
Учора, 5 травня, на Тернопільщині в селищі Смиківці сталася ДТП - її спричинив водій в стані алкогольного сп'яніння. "Патрульні оперативно прибули за вказаною адресою, переконалися, що водієві не потрібна допомога та з'ясували обставини автопригоди. Інспектори встановили, що водій не впорався з керуванням, здійснив наїзд на бордюр та пошкодив огорожу житлових будинків", - йдеться у повідомленні. У водія патрульні виявили явні ознаки алкогольного сп'яніння. Алкодрагер зафіксував 2,09 промілле алкоголю у крові водія.
