У Чорткові врятували кота, який 6 днів сидів на дереві
За порятунком кота, який 6 днів просидів на високому дереві, спостерігала чи не уся область. Аби не дати тваринці загинути залучили рятувальників і навіть альпініста зі Львова, - розповідає Леся Садовська. "Щиро дякуємо за врятованого котика. Чортківське районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області. Кота врятували та випустили у навколишнє середовище, тобто він сам дременув так, що і сліду не залишилось. Також щира подяка усім людям хто зголосився в допомозі, не пошкодував свого часу та разом нам вдалось спасти тварину. Андрій Сон, щира вам подяка за вашу професійну роботу. З вашою допомогою ми отримали бажаний результат. Респект та повага вашому вчинку", - йдеться у повідомленні. Кілька днів тому у місцевій спільноті опублікували оголошення з проханням допомогти врятувати котика. На четвертий день на дерево вдалося поставити коробку з водою та їжею для вусатого. Але тваринка залізла ще вище, втікаючи від […]
