Як медики Кременецької лікарні вимушено переходили на 0,75 ставки. Аудіозапис
Публікація нашого видання про конфлікт у КНП "Кременецька опорна лікарня" набула неабиякого резонансу. І не лише у районі. Після виходу статті на офіційній сторінці лікарні у Фейсбуку почали з'являтися повідомлення з хорошими новинами: про закупівлю металевих пластин для операцій, відкриття кабінету комп'ютерно томографії та інші. Разом з тим, після оприлюднення матеріалу на електронну пошту "Терміново" надіслали аудіозапис з підписом "Як директор Кременецької опорної лікарні Павло Кисіль "не змушував" своїх працівників переходити на неповну ставку". У 25-хвилинному аудіо людина з голосом схожим на голос директора лікарні наполегливо переконує медичних працівників перейти на 0,75 ставки задля економії коштів. В іншому випадку, каже чоловік, доведеться половину колективу попередити про скорочення та згодом звільнити. "У червні 2021 року Президент України видав Указ, яким має намір лікарям за повну ставку виплачувати не менше 20 тис грн., медсестрам - 13,5 тис грн. Від червня до кінця […]
