У Катедрі після передвеликоднього погрому встановлюють нові двері
У передвеликодню п'ятницю тернополянка "під наркотиками" Ірина Скрабут-Яворська в'їхала на своєму автомобілі у Катедру, вибивши старовинні двері. Ця історія тоді набула широкого суспільного резонансу, адже жінка пошкодила пам'ятку архітектури всеукраїнського значення. Вибиті двері відправили на реставрацію, а при вході в улюблений храм десятків тисяч тернополян на цей час встановили тимчасові, пластикові двері. І от сьогодні старовинні двері уже на місці - встановлення завершують. Реставрували їх майстри з Франківщини. Довідка. Ці двері пережили 2 світові війні, в них навіть є сліди від куль. Фото процесу реставрації надала Mariya Kozakevych.
