Померла дорогою до лікарні: смертельна ДТП на Чортківщині
"Терміново" повідомляло, що учора поблизу СБУ у Тернополі авто збило жінку. Ще одна ДТП трапилася на Чортківщині. Там під колеса потрапила 81-річна бабуся, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. На жаль, врятувати її не вдалося. Летально завершилася аварія на Чортківщині. Близько 20:20 водійка автомобіля Ford Fusion на автодорозі Доманово - Ковель - Чернівці - Тереблече, а саме в селищі Товсте, збила пенсіонерку 1941 року народження. Потерпіла знаходилася на проїжджій частині дороги, але за межами переходу. Врятувати життя пішоходу не вдалося. Вона померла дорогою до лікарні. У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.
