trending_flat

У Тернополі трапився витік газу, аварійно відключають частину Тернополя і прилеглі села

У Тернополі трапився витік газу. Про це повідомив мер міста Сергій Надал. "14 червня з 15:00 до 20:00 год. проводитиметься аварійне відключення газу споживачів мікрорайону «Сонячний», котелень на вулицях Київській та Романа Купчинського, а також населених пунктів: с.Смиківці, с.Байківці, с.Гаї Шевченківські, с.Гаї Гречинські, с.Лозова, с.Курники", - йдеться у повідомленні. Ці відключення здійснюватимуться з метою ліквідації витоку газу на газопроводі середнього тиску, що трапився на вулиці Євгена Коновальця.

trending_flat

На Тернопільщині дідусь впав з містка у воду і втопився

У селі Бишки, що на Тернопільщині, трапилася трагедія - 86-річний місцевий житель переходив через дерев'яний місток і впав у ставок. Чоловік не зміг сам вибратись і потонув. Про це повідомляють у пресслужбі ГУ Нацполіції у Тернопільській області. Читайте також: На Шумщині шукають 28-річного чоловіка, який зник під водою. Працівники поліції застерігають дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку біля водойм аби уникнути трагедії: - не заходити у воду у стані алкогольного сп'яніння; - не купатися не в не обладнаних для цього місцях; - не лишати дітей без нагляду біля води та не дозволяти їм самостійно відвідувати ставки та річки; - не запливати далеко та ніколи не плавати наодинці. Пам'ятайте – вода помилок не прощає. За останніх декілька днів у водоймах Тернопільщини потонуло 4 людей. Фото ілюстративне.

trending_flat

На Тернопільщині чути вибухи, залишайтесь в укриттях

Місцеві жителі повідомляють про вибухи у Тернополі та області. Їх чули у декількох місцях. Представники влади підтверджують ці повідомлення та наполегливо просять залишатися в укриттях. Також ЗМІ повідомляють про вибухи у Кременецькому районі Тернопільської області, на Львівщині та Хмельниччині. Голова Тернопільської ОВА Володимир Труш:  "Тернопільщина. Працює ППО. Залишайтесь в укриттях". За попередньою інформацією, сили ППО збили щонайменше одну ракету. Голова Львівської ОВА Максим Козицький: "Жителі Львівщини, працює ППО. Залишайтеся в укриттях. Тривога ще триває". Миру нам!

trending_flat

Тернопільські теплоходи зупинятимуться біля “Дальнього пляжу” на вимогу

З 10 червня у Тернополі розпочався купальний сезон. Для відпочинку на відкритих водоймах у місті працюють два пляжі: «Циганка», що на вул. Білецькій та «Дальній» пляж на вул. Чумацькій. Тож усі, хто обрав локацію «Дальній» пляж, можуть швидко та комфортно дістатися туди на теплоходах «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Г.Парій». За сприятливих погодних умов, вони зупиняються на причалі поблизу «Дальнього» пляжу. Про це інформують на сайті Тернопільської міської ради. Звертаємо увагу! У прохолодну погоду зупинка на причалі здійснюється лише на вимогу. Про це пасажир повинен завчасно сповістити матросів. Якщо серед відвідувачів не буде бажаючих вийти, то теплоходи не причалюватимуть. Нагадаємо, з 1 червня змінився тариф на водні прогулянки теплоходами на Тернопільському ставі. Подорож на теплоходах «Герой Танцоров» і «Капітан Парій» триває 25 хвилин, вартість поїздки - 50 грн, для дітей віком від 6 до 10 років - 25 грн, для дітей […]

trending_flat

Допомагають комунальники: у Чорткові відбудовують пошкоджене від обстрілу майно

Незважаючи на велике свято, чортків'яни змушені прибирати та ремонтувати пошкоджене у результаті "прильоту" чотирьох крилатих ракет "Калібр". Їм у цьому допомагають комунальники, повідомляє Чортківська міська рада. Зокрема, вікна тимчасово заклеюють плівкою, прибирають уламки та розсипане довкола скло, розбирають завали. Також у міській раді Чорткова повідомляють про те, що у результаті обстрілу пошкоджене майно дитсадків та школи. Зокрема, у закладах освіти вибухова хвиля пошкодила: 🔸 24 віконні конструкції; 🔸 12 склопакетів; 🔸 5 дверних конструкцій; 🔸 покриття стелі у корпусі спортивної школи, спортзалі та актовій залі загальноосвітньої школи; 🔸 перегородки між кімнатами у дошкільному навчальному закладі; 🔸 підвіконня.

trending_flat

Завтра на деяких вулицях Тернополя не буде води

Декілька будинків у місті Тернополі будуть без води 14 червня. Про це повідомляють на сайті Тернопільводоканалу. Будинки №2-20 (парна сторона) на вулиці Замонастирській та на вулиці Гайовій, 1 у середу, 14 червня, з 9 до 20 буде відсутня вода. Будуть проводитися роботи з перепідключення нової мережі. Водоканал просить вибачення за незручності та рекомендує запастися водою.

trending_flat

У Тернополі тепер продаватимуть пиво до 21:00

У магазинах Тернополя дозволили торгувати пивом до 21:00. Відповідне рішення прийняли на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, згодом затвердили на виконкомі міської ради. За словами начальниці відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, попередні часові обмеження, які були встановлені у Тернополі, були причиною незаконного продажу алкоголю у недозволений час. Його продавали нелегально, через що бюджет громади недоотримував кошти. Також рішення продовжити час продажу слабоалкогольних напоїв було прийняте для того, щоб підтримати місцевих виробників пива, зменшити частку продажу нелегального алкоголю, а також через численні звернення суб’єктів господарювання. До слова, дозволили продавати лише пиво, а міцніші алкогольні напої будуть відпускатися як раніше, лише з 11:00 до 17:00. У кафе та барах продаж алкогольних напоїв здійснюватиметься як раніше, з 11:00 до 21:00.

trending_flat

Наслідки обстрілу Чорткова показали на відео

П'ятиповерхові будинки, де під час обстрілу перебували мирні жителі з дітьми, показали на відео. Голова Тернопільської ОВА Володимир Труш каже, що чотири ракети було випущено з акваторії Чорного моря. На місці події працювали сапери, ДСНС, поліція та інші служби. На відео, яке опублікував Володимир Труш, видно також пошкоджені автівки та вирву від потрапляння снаряду. За фактом злочину Служба безпеки України порушила кримінальне провадження.    

trending_flat

Пошкодження газопроводів, підтоплення, смерті: рятувальники розповіли про наслідки негоди на Тернопільщині

На вихідних через сильні дощі, грози та шквальний вітер, які пронеслися через південь нашої області, було знеструмлено багато сіл та містечок, підтоплені будівлі, пошкоджено газопроводи. Також негода спричинила трагедію на Бучаччині - автівка їхала через місточок через річку Стрипу, коли її сильним потоком води знесло просто у річку. На жаль, батько та двоє дівчаток 13 років загинули. Читайте також: Двох дівчаток, які зникли під час вчорашньої зливи, знайшли мертвими У селі Соколів Золотопотіцької ТГ Чортківського району було підтоплено будинок. Рятувальники здійснили відкачку води. "У м. Чортків рятувальники 6 ДПРЧ 6 ДПРЗ Головного управління відкачали воду із двох житлових будинків. Загалом в області через негоду було знеструмлено 16 населених пунктів та пошкоджено газопостачання у с.Порохова Чортківського району. На даний час електро та газопостачання відновлено", - йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

trending_flat

Двох дівчаток, які зникли під час вчорашньої зливи, знайшли мертвими

Учора, 11 червня, під час зливи сталася трагедія - на Бучачині автівка пересувалася через місточок через річку Стрипа, коли її змило сильним потоком води. У цей момент в автівці перебувало 3 людей - водій 1990 року народження і двоє дівчаток 2009 р.н. Під ранок 12 червня тіло водія знайшли у воді. І буквально декілька хвилин тому тіла дівчаток також виявили у річці. Про це повідомили на Раді оборони Тернопільщини. Вічна пам'ять загиблим.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025