Розпочинати навчання очно чи ні: у Тернополі точаться дискусії
У Тернополі точаться жваві дискусії щодо того, розпочинати навчальний рік у школах очно чи продовжувати дистанційно. Адже влада дала вказівку підготувати до навчального року укриття в навчальних закладах на випадок повітряної тривоги. Разом з тим, багато батьків школярів виступають проти очного навчання. Про це говорять у місцевих спільнотах та шкільних групах у месенджерах. На це відреагував міський голова Тернополя Сергій Надал. "Я отримую багато ваших повідомлень щодо навчання дітей у школах. Зараз складно прогнозувати, як буде розвиватися ситуація далі. Але я можу сказати точно: ризикувати життями дітей ніхто не буде. По-перше, навчатися дитині дистанційно чи в класі (за умови, що діти повернутися за парти у школи) – вирішувати будуть батьки дітей. Щоб продовжити навчання дистанційно, достатньо буде написати заяву на ім’я директора. По-друге, спеціальна комісія обстежує захисні укриття шкіл і згодом надасть свої висновки. Ми не будемо оголошувати їх публічно. […]
