Був учасником АТО, з початком війни без вагань пішов захищати Батьківщину: Тернопіль у скорботі через втрату Героя Володимира Фоменка
На російсько-українській війні загинув житель Тернополя Фоменко Володимир 1974 року. Про страшну звістку повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. Володимир працював начальником вимірювальної лабораторії метрологічної служби у КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. У підприємстві розповіли, що Володимир Фоменко захищав Україну під час АТО в 2014-2015 роках, а з початку повномасштабного вторгнення не задумуючись став на захист України. Висловлюємо співчуття рідним, друзям, колегам та побратимам у зв'язку з втратою нашого захисника. Вічна слава.
