“Тернопільобленерго” запровадило функцію екстрених повідомлень: деталі
"Тернопільобленерго" запустило нову можливість для миттєвого інформування про загрози в електромережах. Відтепер у голосовому меню кол-центру працює спеціальна функція для термінового зв'язку з оператором у разі виникнення критичних ситуацій. Про це повідомили в АТ "Тернопільобленерго". Щоб повідомити про небезпеку, абонентам достатньо зателефонувати за номером 0-800-40-90-40 і натиснути цифру «0». Це дозволить оминути загальну чергу та максимально швидко передати інформацію диспетчеру. Коли варто користуватися цією функцією: якщо ви помітили обірвані або повалені лінії електропередач; у разі виникнення пожежі чи задимлення на трансформаторних підстанціях та інших енергооб’єктах; якщо людина опинилася під дією електричного струму або в зоні ураження напругою. "Просимо користуватися даною функцією виключно у критичних та небезпечних для життя ситуаціях, коли потрібне негайне реагування", - йдеться у повідомленні.
