Трейдинг для новачків: як стати успішним

Сьогодні досить багато людей заробляє на торгівлі цінними паперами. Така діяльність називається трейдингом. Її сенс полягає в тому, що ціни на різні активи на біржах постійно змінюються залежно від попиту, політичних обставин, сезону та інших чинників. Тому можна купити товар дешевше, а через деякий час продати його дорожче.

Ця стаття написана для новачків, які хочуть ознайомитися з основами та почати заробляти на біржах. Перше, що ми рекомендуємо зробити для цього, — пройти навчання трейдингу https://buniversity.com.ua/birzhovyi-universytet на сайті Біржового Університету, де ви зможете закінчити експрес-курси та почати успішно працювати. Пам’ятайте, що не варто вступати в трейдинг без знання і розуміння основ. Це закінчиться втратою ваших грошей і розчаруванням у справі.

Чого слід уникати

Є три ключові фактори, які рекомендується обов’язково враховувати всім новачкам:

  1. Наявність значної суми боргів, великих кредитів або іпотеки. Якщо ваш фінансовий стан залишає бажати кращого, то не варто намагатися стати трейдером. Це не спрацює. Для початку розберіться з боргами та погасіть найпроблемніші. Тільки потім пробуйте торгувати.
  2. Думка про те, що ви швидко розбагатієте. Звичайно, приклади вдалих угод та швидкого збагачення дійсно є. Але розраховуйте на те, що вам доведеться досить багато вчитися, працювати та розвиватися. Трейдинг — це гра надовго. Щоб стати успішним, вам знадобиться кілька років.
  3. Бажання поставити на угоду відразу все. Це дуже небезпечно. Краще діяти потроху, розподіляючи можливі ризики. Успішні трейдери взагалі рідко вкладають в одну угоду більше ніж 3-5% від наявного капіталу.

Якщо ви готові змінити свій спосіб життя і у вас є мета, то тоді можна стати системним трейдером. В іншому разі у вас, найімовірніше, нічого не вийде.

Три ключові кроки на шляху до успіху

Отже, розгляньмо, що саме може зробити вас успішним. Для цього потрібно:

  1. Постійно вчитися і розвиватися. Саме тому ми рекомендуємо записатися на курси https://buniversity.com.ua/. Біржовий університет запропонує вам скорочену, але насичену програму, опанувавши яку, ви зрозумієте основи трейдингу і зможете діяти усвідомлено.
  2. Отримувати практичні знання. Теорія без практики нежиттєздатна. Вам потрібно самостійно розробляти стратегії, здійснювати операції, виробляти психологію трейдингу тощо.
  3. Знайти команду або однодумців. Самостійна торгівля досить складна. Краще працювати в якійсь спільноті, ділячись своїми висновками, отримуючи поради тощо. У Біржовому Університеті є власна спілка, тому вам буде значно легше розвиватися в професійному плані.

Як бачите, нічого надординарного в трейдингу немає. Вам потрібно просто розібратися з основами й почати торгувати.

У що саме вкладати гроші?

Все залежить від ваших уподобань і побажань. Практика показує, що найбільші перспективи є у різних цінних паперів. Якщо подивитися на 500 найбільших компаній світу, то вартість їхніх акцій постійно зростає, тому їх можна розглядати як засіб для інвестування і швидкого заробітку на трейдингу.

З якої суми можна почати? Все залежить від ваших фінансових можливостей. Ми рекомендуємо торгувати тільки на ті кошти, які для вас є надлишковими, тобто на заощадження. Не потрібно залазити в кредит або відмовлятися від відпочинку чи нового одягу, щоб вкласти додаткові 100 доларів в акції. Торгуйте тільки на ті кошти, втрату яких ви переживете без особливих наслідків. Пам’ятайте, що трейдинг — це не тільки успіх, а й ризики.

About the author

шашлики
trending_flat
Відпочинок на природі: як посмажити шашлики і не порушити закон

Літо —  час відпочинку та пікніків на природі. Але перш ніж розпалити багаття, переконайтеся, що це не заборонено. Де це робити можна, а де ні і яка відповідальність чекає на порушників — розповідають юристи системи надання безоплатної правничої допомоги (БПД). Де заборонено розводити багаття у лісі під час пожежонебезпечного періоду — поза спеціальними місцями у заповідниках ближче ніж за 30 м до будівель і споруд у дворах, парках, скверах — без спеціально обладнаних місць в інших заборонених законом зонах. Відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки Адміністративна: - за порушення в лісі — штраф від 1530 до 4590 грн - у населеному пункті— від 340 до 1360 грн. Кримінальна: якщо сталося займання з майновою шкодою у великому розмірі чи шкодою здоров’ю — штраф від 17 000 до 68 340 грн, або  виправні  роботи на строк до двох років або до 3 […]

монети
trending_flat
Замку на Тернопільщині передали скіфські наконечники та монети XVII ст

Київська митниця віддала до музеїв нову партію історичних артефактів. Серед них - скіфські наконечники стріл, які датуються V-IV століттями до нашої ери, та старовинні монети XVII століття. Скіфські наконечники передали до Бережанського краєзнавчого музею, повідомляє Київська митниця. Монети - драйпелькери та півтораки XVII століття - поповнили колекцію Державного історико-архітектурного заповідника "Межибіж". Відвідувачі зможуть побачити ці унікальні речі у замковому ансамблі XIV-XVI століття на Хмельниччині та у замку Синявських на Тернопільщині. Всі артефакти повернули у власність держави за рішенням суду. Розподіл культурних цінностей до музеїв відбувається за рішенням Експертно-фондової ради при Міністерстві культури України. Після офіційної передачі музейники відвідали внутрішню лабораторію Київської митниці. Митниця планує створити електронну бібліотеку оцифрованих культурних цінностей, які врятували від вивезення з України. Серед уже збережених артефактів - старовинні ікони, стародруки, фосилії, монети, трипільський посуд, давня зброя, амоніти та прикраси.

отруєння грибами
trending_flat
Віддали мамі дітей з Копичинців, які отруїлись грибами

Суд постановив повернути багатодітній матері з Копичинців шістьох дітей, які понад пів року перебували у закладах соціального захисту. Рішення стосується п'яти дітей, що вижили після отруєння дикорослими грибами, та немовляти, яке грибів не вживало. Як повідомляє видання "20 хвилин", судові дебати щодо долі дітей тривали понад пів року. Весь цей час шість дітей віком від одного до 17 років проживали у спеціалізованих закладах. Трагедія у жовтні 2024 року Багатодітна родина отруїлася дикорослими грибами у жовтні 2024 року. За інформацією Копичинецької міськради, жінка має вісьмох дітей віком від 1 до 17 років. Семеро дітей із родини, співмешканець жінки та малолітня родичка співмешканця вживали гриби 27 жовтня. Увечері того дня їхнє самопочуття погіршилося, проте до медиків вони звернулися лише 30 жовтня. Мати та немовля грибів не вживали. Четверо загиблих За життя родини боролися медики Тернопільської обласної лікарні, Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" […]

Іванна Кліценко
trending_flat
У ДТП трагічно загинула лікарка з Тернополя

У жахливій дорожньо-транспортній пригоді 10 липня трагічно загинула лікарка-інтерн Іванна Кліценко з Тернополя. Дівчина щойно повернулася з подорожі до Парижа, про яку так довго мріяла. Про смерть молодої лікарки повідомила клініка професора Стефана Хміля у Тернополі, де працювала Іванна. Колектив медичного центру глибоко шокований цією втратою. Іванна Кліценко проходила стажування в клініці та мріяла стати акушер-гінекологом. Колеги описують її як працьовиту, відповідальну та натхненну людину, яка вкладала душу в роботу. "Усміхнена, мила, спокійна, працьовита, вродлива, лагідна і завжди привітна. Її щиро любили і поважали всі — студенти, пацієнти, колеги", - йдеться в повідомленні клініки. Молода лікарка недавно здійснила свою мрію - побувала в Парижі. Фото та відео з подорожі надихали її колег та друзів. Дівчина була щасливою та закоханою. "Вона була світлом у нашому колективі. Її доброта, щирість, товариськість і завжди тепла усмішка — залишаться в пам'яті кожного з нас", […]

trending_flat
У начальника Тернопільської ОВА з’явився новий радник з питань безпеки

У начальника ОВА Тернопільської області з'явився новий радник з питань безпеки та підготовки населення до національного спротиву. Цю посаду на громадських засадах очолив Вадим Ластовицький - полковник та начальник професійного коледжу з військовою підготовкою. Вадим Ластовицький керує Тернопільським професійним коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою, який розташований у Збаражі. Про призначення розповів В'ячеслав Негода. Основні завдання нового радника стосуються організації роботи обласного центру підготовки населення до національного спротиву. Він займатиметься розробкою та впровадженням заходів з оборонної підготовки жителів області. Під час зустрічі обговорили питання співпраці з комунальною установою Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний центр підготовки населення до національного спротиву". Важливим напрямком роботи стане виконання програми заходів з територіальної оборони. План дій включає проведення навчань, тренувань та вишколів для цивільного населення. Такі заходи мають підвищити готовність жителів області до можливих загроз та навчити основам самозахисту. Призначення нового радника має посилити […]

trending_flat
Помер колишній начальник Кременецького районного відділу Пенсійного фонду України Костянтин Макаренко

Відійшов до вічності колишній начальник  Кременецького районного відділу Пенсійного фонду України в Тернопільській області Костянтин Макаренко. Про це повідомили на сторінці установи у фейсбуці. "Колектив працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області з великим жалем і смутком висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті – МАКАРЕНКА КОСТЯНТИНА ПЕТРОВИЧА, начальника Кременецького районного відділу Пенсійного фонду України в Тернопільській області (1994-1997) Вічна та світла пам’ять про Костянтина Макаренка назавжди залишиться в серцях його рідних, близьких, друзів та колег," - йдеться у повідомленні. Раніше "Терміново" також повідомляло, що помер працівник ТНПУ Михайло Петрович Непийвода.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025