20.07.2024
Новини Оперативно

Тернопільобленерго придбає 22 позашляховики Mitsubishi L 200

АТ “Тернопільобленерго” оголосило про набір придбати 22 позашляховики Mitsubishi L 200. Ними планують замінити наявні старі автомобілі для оперативно-виїзних бригад. Натомість частину машин з актуального автопарку енергетики мають намір передати ЗСУ. Про це йдеться у повідомленні на сторінці АТ «Тернопільобленерго».

“АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» планує закупити автомобілі для оперативно-виїзних бригад для швидшого та якіснішого обслуговування електромереж області. Товариство планує придбати 22 автомобілі «Mitsubishi L200», оплата яких здійснюватиметься протягом трьох років за договором фінансового лізингу.
Система оплати за допомогою фінансового лізингу обрана для полегшення виплат, при цьому автотехніка одразу буде в експлуатації оперативним персоналом компанії.
Частину автомобілів, котрі до цього часу використовувались для перевезення бригад ОВБ, енергетики планують передати на потреби Збройних Сил України.
Новий автотранспорт слугуватиме енергетикам під час оперативних виїзних робіт з аварійних пошкоджень чи модернізації розподільчих пунктів, електричних підстанцій, трансформаторних підстанцій та ін.”, – йдеться у повідомленні.

До слова, Mitsubishi L 200 залежно від року випуску коштує в Україні від 12 до 34 тисячі доларів.

Нагадаємо, раніше “Терміново” повідомляло, що тариф на світло з 1 червня зріс на понад 50% і складає тепер 4, 32 гривні за кіловат.

Перейти до панелі інструментів